Tłumacz w Monachium - FAQ

Biuro tłumaczeń w Monachium

FAQ - pytania i odpowiedzi

Jak zamówić tłumaczenie?

Jeśli potrzebujesz informacji, ile kosztuje i jak długo potrwa tłumaczenie tekstu
albo tłumaczenie przysięgłe dokumentów z języka polskiego na niemiecki lub z języka niemieckiego na język polski, proszę o kontakt telefoniczny +49 (0)179 545 15 34 lub proszę wysłać
e-mail na adres [email protected].

 W ciągu 24 godzin otrzymasz ofertę niewiążąco.

Potrzebujesz pilnie i ekspresowo tłumaczenia?

Tłumaczenie większości tekstów może być wykonane ekspresowo po uprzedniej konsultacji.

Dostarczenie tekstów i dokumentów

Tekst lub dokumenty możesz przesłać elektronicznie e-mailem w pliku pdf, jpg, png lub dostarczyć osobiście do biura. Na stronie internetowej dostępny jest również formularz kontaktowy, aby ustalić wcześniej termin spotkania.

Indywidualna wycena

Po otrzymaniu dokumentów przygotuję jak najszybciej indywidualną ofertę, podając czas realizacji zlecenia oraz cenę. Ofertę niewiążącą prześlę bezpłatnie pocztą elektroniczną. Wszystkie informacje traktowane są poufnie.

Potwierdzenie oferty

Po Twoim potwierdzeniu oferty zostanie wykonane tłumaczenie dokumentów z języka polskiego na niemiecki lub odwrotnie. W razie potrzeby tłumaczenie dokumentów może być również uwierzytelnione.

Odbiór tłumaczenia

Gotowe tłumaczenie możesz odebrać osobiście po ustalonym terminie w biurze w Monachium. Na życzenie tłumaczenie, także przysięgłe, może być wykonane w krótkim czasie i przesłane pocztą lub na Twoją skrzynkę mailową.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług tłumaczeń?

Jeśli szukasz osoby z ojczystym językiem polskim, doświadczonego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego lub polskiego w Monachium i okolicach, który precyzyjnie, z wielką starannością 
i w atrakcyjnej cenie zrealizuje Twoje zlecenie, to dobrze trafiłeś.